è una attività artigianale nata nel 2015 dall'esperienza trentennale della titolare dell'azienda nel settore della

. Il punto centrale delle nostre realizzazioni è la personalizzazione del prodotto,risultato eccellete sotto tutti i punti di vista.

In Stile, è una attività artigianale nata nel 2015 dall'esperienza trentennale della titolare dell'azienda nel settore della sartoria d'interni. Il punto centrale delle nostre realizzazioni è la personalizzazione del prodotto, cogliendo da una parte le esigenze estetiche del cliente dall' altra la fattibilità tecnica, per garantire un risultato eccellete sotto tutti i punti di vista.

realizzazione tende da interni su misura per arredo

Ci proponiamo di creare ambienti che abbiano un armonia ed un ergonomia adatta a tutte le esigenze. Realizziamo tende da interni su misura, con i migliori marchi di tessuto.

CFR Cluj, ofertă pentru atacantul Cristian Lopez, ultima

lopez cfr cluj
Min. 45: cartonaș galben Tiago Lopez (CFR Cluj). Min. 43: arbitrul Istvan Kovacs a întreput jocul pentru ca portarul Astrei, Silviu Lung, să primească îngrijiri medicale, deoarece rana de la nas îi sângerează. Min. 42: cartonaș galben Păun (CFR Cluj) Min. 38: cartonaș galben Larie (CFR Cluj).

Povestea fotbalistului spaniol care a gasit gloria in

CFR Cluj continuă să caute întăriri pentru compartimentul ofensiv. Campioana României l-a ofertat pe Cristian Lopez (31 de ani), atacant care a mai jucat în Gruia. Jakub Vojtus și Gabriel Debeljuh, noile achiziții ale ardelenilor pentru postul de atacant central, nu par a fi de ajuns pentru campioană.

Liga 1. CFR Cluj - Petrolul Ploieşti. Lopez s-a făcut remarcat

CFR Cluj a învins-o pe Concordia Chiajna cu scorul de 2-0 (0-0), duminică seara, pe teren propriu, într-o partidă din prima etapă a Ligii 1 de fotbal. Clujenii s-au impus prin golurile marcate de spaniolul Cristian López (66) și de portughezul Bruno Guimarães Pinho Azevedo "Guima" (68).

AS ROMA - CFR CLUJ 5-0 » Înfrângere pentru CFR Cluj în

Actrița cu care Alex Rodriguez a înșelat-o pe Jennifer Lopez se numește Madison LeCroy. Este vorba despre despărțirea momentului în showbiz-ul mondial, după ce cunoscuta actriță și cântăreață a anulat logodna atunci când a aflat că bărbatul nu i-a fost tocmai fidel. În vârstă de

LIGAXCLUSIVE - Cristian Lopez CFR Cluj

CFR Cluj a obţinut cea de-a 4-a victorie în cele 4 meciuri jucate pe teren propriu în Liga 1, contra celor de la FC Botoşani, scor 3-1. Toate golurile clujenilor au fost marcate de Christian Lopez. Oaspeţii au marcat prin Vaşvar, din penalty, în minutul 29. Cu acest succes, CFR Cluj urcă pe locul 9 […]

Cristian lopez transfer cfr cluj - Ziare.com

CFR Cluj este un club de fotbal profesionist din Cluj-Napoca, România, care evoluează în Liga I. Înființat în anul 1907, clubul a câștigat de șase ori titlul de campioană națională - în 2008, 2010, 2012, 2018, 2019, 2020.De-a lungul istoriei, echipa a evoluat cele mai multe sezoane în diviziile B și C, însă a promovat și în A, rămânând acolo în perioada 1969-1976

Liga 1 - Etapa 1: CFR Cluj - Concordia Chiajna 2-0

Hoban a avut cea mai mare ocazie pentru CFR Cluj in prima repriza, insa Pau Lopez a respins sutul sau! In a doua repriza, Mayoral a facut dubla dupa o faza controversata in careul Romei. Carnat a fost faultat de Pellegrini, insa arbitrul a lasat jocul sa continue. Pedro a decis scorul final al partidei cu un gol din interiorul careului in

Foto | Cristian Lopez, după ce s-a despărţit de CFR Cluj

CFR Cluj a trecut prin mari schimbări în ultima săptămână, trei dintre cei mai importanţi jucători ai clubului, Antonio Jakolis, Cristian Lopez şi Davide Petrucci semnând cu alte echipe.

SUPERCUPA ROMÂNIEI. CFR Cluj - Astra LIVE TEXT | DCNews

Cristian Lopez, atacantul echipei CFR Cluj, a întrat în topul marcatorilor străini Marți, 15 Decembrie 2015 , Scris de: Monitorul Vârful CFR-ului, Cristian Santamaria Lopez a marcat la Botoşani cel de-al zecelea gol al său pe prima scenă din România, reuşită graţie căreia a intrat pe lista celor 16 fotbalişti străini care au

Stiri despre CFR Cluj | Sport.ro

Foto Cristian Lopez, după ce s-a despărţit de CFR Cluj: "Vin de la o echipă bună, dintr-un campionat puternic " 01.09.2016, 19:09 Cristian Lopez (27 de ani) a efectuat în cursul zilei de ieri vizita medicală la Lens , după care a semnat cu noua sa echipă un contract valabil pe două sezoane.

Victorie pentru CFR Cluj, în partida cu Petrolul. Lopez a

Burgos and CFR Cluj. On 17 July 2014, Cristian joined Burgos CF in the third tier, eventually helping his team to a mid-table finish. He received a straight red card on 11 October 2014 in a goalless draw at CD Guijuelo, for a 15th-minute high challenge on Juli Ferrer.

CFR Cluj le-a propus prelungirea contractelor lui Jakolis

CFR Cluj va evolua miercuri de la 21:00 în sferturile de finală ale Cupei Ligii, pe terenul lui Dinamo. „Feroviarii" s-au abonat la succese în… Goleadorul Lopez.

Dan Petrescu, refuzat de Cristian Lopez. „Am avut

Cristian Lopez nu mai vine la CFR Cluj! Vârful spaniol ar fi fost dorit pentru a-i face concurență lui Omrani, dar și-a găsit altă echipă. Lopez, 31 de ani, a fost prezentat la Aris Salonic, echipă care a obținut locul cinci în sezonul precedent în Grecia și va juca în preliminariile Europa League.

Cristian López - Wikipedia

CFR Cluj a fost învinsă de AS Roma, cu scorul de 0-5, în cea de a treia etapă a grupelor Europa League, la 12 ani distanță de la „miracolul de pe Olimpico". Încă din primul minut, „feroviarii" au fost conduși de fotbaliștii antrenați de Paulo Fonseca. Mkhitaryan a înscris cu capul din centrarea lui Spinazzola.